tiger-wings-3938.jpg

Logo, Wings ürün serisini geliştirmek için ERP ve yeni nesil teknolojideki uzmanlığını birleştirerek şirketin kaynak planlama sürecine yeni içerikler ekliyor. Logo Tiger Wings ve Logo Tiger Wings Enterprise; rol bazlı özelleştirilebilir masaüstü, uygulama içi uygulamalar, ürün içi arama motoru teknolojisi ve diğer işlevlerin yanı sıra Web kullanımı sayesinde daha konforlu bir çözüm sunar. Wings ürün serisi, zaman ve mekanla sınırlı olmayan bir ERP deneyimi sunarak, işinizi her zaman, her yerde baştan sona yönetmenize olanak tanır.

 

Bir Teklif İste

tiger-wings-3938-k.png

Estetik ve Kullanışlı Tasarım

Arka plan her zaman kolayca değiştirilebilirken, metnin rengi seçilen arka plana göre otomatik olarak değişecektir. Böylelikle seçilen arka plana göre en uygun görsel konfor sağlanır.

Modül Bağımsız Formlar

Logo Tiger Wings´de forma yeni alanlar ekleyebilir ve bu alanları kolayca listede arama yapmak için kullanabilirsiniz. Bu fonksiyon, geliştirilen formu, programlama dilini bilmeden kullanıcıların ihtiyaçlarına göre basit ve hızlı görsel uyarlama ile özelleştirebilirsiniz.

Dış Bağlantılara Doğrudan Erişim

Bir ERP çözümü kullanırken, başka kaynaklardan tablolara, belgelere, uygulamalara, klasörlere veya web sitelerine ihtiyaç duyduğunuzda, yaygın olarak kullanılan Excel, Word gibi Windows programları ve masaüstüne harici bağlantılara kısayollar ekleyebilirsiniz. Programın içinden tüm uygulamalara rahatça erişebilirsiniz.