İş Akış Yönetimi (BPM)

logo-flow-3187.jpg

Logo Flow

Gelişmiş arayüzü ile iş akış tasarımını kodlama mecburiyeti olmadan gerçekleştirmenizi sağlamakta olan Logo Flow ile iş süreçlerinizi iyileştirerek verimliliğinizi arttırın!

Logo çözümleri ile entegre çalışan Logo Flow sayesinde hedeflenen verimliliği yakalayarak iş süreçlerinizin performansını artırabilirsiniz. 

Bir Teklif İste

logo-flow-2553-k.png

Hızlı Kullanım

İş akışında yer alacak formları, kullanıcı/yetki tanımlamalarını ve sürece ait bütün düzenlemeleri tek bir ekrandan hızla yapabilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Mobil uyumlu arayüzleri sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak kullanabileceğiniz Logo Flow, iş akışınızı her yerden yönetebilmenizi sağlar.

Süreç Verimliliği

Logo Flow´da yer alan atanmış işleri görüntüleme, mevcut işler içerisinde arama yapabilme ve e-posta ile bildirim fonksiyonları sayesinde süreç verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Anlık Kontrol İmkanı

Logo Flow´un kapsamlı yönetim ekranı ile firmanızdaki iş akışlarının durumunu anlık olarak izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

  • Logo Flow

    Kurumsal şirketler için hiyerarşi ve organizasyon şemasının tablosunun çıkarılması çok önemlidir. Bunun için logo flow tam da bu ihtiyaçları karşılamak adına hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeden bütün sektörlerin gereksinim duyduğu yazılım olmaya devam ederek çalışmalarını yürütüyor. Böylelikle her yönüyle ideal çözümler sunma konusunda etkin olmayı sürdürmektedir.

  • Logo İş Akış Yönetimi

    Kâğıtlarla yapılacak işlemleri elektronik ortama taşıyarak hem yurdumuzun akciğerleri olan ormanların tahrip edilmemesine olanak tanıyor hem de daha hızlı iş akışının gerçekleştirilmesine fırsat tanımaktadır. Böylelikle ilgili birimlere atanacak görevler ve bu görevliler arasındaki koordinasyonun hızlı bir şekilde sistemli olarak yürütülmesine olanak tanımaya devam etmektedir.

  • Entegrasyon, Geliştirme ve Destek Hizmeti

    Zamandan bağımsız olarak çalışma imkanı sunan mobil alt yapısı logo flow iş akışı yönetimi uygulamasının avantajlarından birisi olmayı sürdürmektedir. Kurumsal şirketlerde idari teşkilat şeması önemlidir. Burada her bir personelin görev ve yetkileri detaylı bir şekilde yer almaktadır. Bu Logo yazılımı tam da bunun için işletmelerin idari işlemlerini kolay hale getirmek adına çok önemli bir konuyu meydana getirmektedir. Yine sürükle-bırak yöntemi sayesinde ekstra kodlama yapılmasına gerek kalmaksızın iş akışı yönetimi formunun oluşturulmasına da imkan tanıyor. İş akış yönetimiyle kurumun departman arasındaki hiyerarşi düzeninin de yönetim ve organizasyonu gerçekleştirilmektedir. Üstelik bütün bunları mobil uyumluluk özelliğiyle mobil cihazlardan da rahatlıkla yapmaya imkan tanıyan program olarak karşımıza çıkmaktadır.