logo-mind-insight-9963.png

Logo Mind Insight İş analitiği çözümü, self-servis bilgi keşfi ve analizi süreçlerini kolaylaştırarak bilgilerin firmalara anlam katan, anlamlı, aksiyon odaklı verilere dönüştürülmesini sağlıyor.

Bir Teklif İste

logo-mind-insight-3104-k.png

Akıllı Görselleştirme

Logo Mind Insight, farklı bilgi kaynaklarından gelen bütün bilgileri titizlikle ele alıp gözden kaçabilecek bulguları ortaya çıkarıyor ve görsel grafiklerle kullanıcıların dikkatine sunuyor. Logo Mind Insight´ın ekran boyutuna göre otomatik şekilde uyarlanan hassas tasarım (Responsive Design) özelliği sayesinde, üretilen veriler ve görseller farklı cihaz ve ekranlarda kullanılabiliyor.

Etkili Bilgi Paylaşımı

Aynı proje üstünde çalışan ekip üyeleri veya farklı proje ekipleri Logo Mind Insight üzerinden veri alışverişi yaparak firmanın genel faydasını gözeten kararlara imza atabiliyor. Logo Mind Insight üzerinde oluşan merkezi veri havuzu, farklı konu alanları ve çalışma grupları için içerik akışları sunarak önemli analizlerinin sonuçlarının hızlı bir biçimde alınmasına ya da diğer ekiplerle paylaşılmasına imkan sağlıyor.