e-defter-9938.jpg

e-Defter

Maliyet Avantajlı, Çevreci Çözüm Logo e-Defter  uygulaması ile “Yevmiye Defteri”’ ve “Defter-i Kebir”’ belgeleri, Gelir İdaresi Başkanlığı'nın belirlemiş olduğu uygun standartlarda hazırlanır ve elektronik olarak GİB'e kolayca gönderilebilir. Detaylı Bilgi için Blog Sekmesinden Makaleler e-Defter inceleyebilirsiniz.

Bir Teklif İste

e-defter-1765-k.png

Güvenilir Çözüm

Logo e-Defter çözümü, değişen mevzuata göre güncellenen ve GİB standartlarıyla uyumlu yapısı ile işlemlerinizi kanunlarla uyumlu ve güvenli bir biçimde yürütmenizi sağlar.

ERP Çözümleriyle Entegrasyon

Logo e-Defter uygulaması, yalnızca Logo ERP çözümlerini kullanan şirketlerin değil, Logo kullanıcısı olmayan şirketlerin gereksinimlerine de çözüm sunar.

Azalan Maliyetler

e-Defter uygulaması ile baskı, kağıt, arşivleme ve kartuş masraflarından tasarruf elde ederken işgücü, zaman ve onay fiyatları gibi operasyonel maliyetlerden de tasarruf sağlayabilirsiniz.

Denetimde Hız ve Kolaylık

Logo e-Defter, bütün e-kayıtlarınızı geleceğe güvenle taşımanızı sağlayarak denetim süreçlerinde işinizi kolaylaştırır. Uzaktan erişim avantajı ile e-Defter, işinizi yer ve zamandan bağımsız yönetmenize olanak sağlar.

  • Logo E- Defter Nasıl Çalışır?

    Logo e- defter çözümleri, dijital çağda bir çok firmanın faydalandığı çözümlerden birisidir.. Logo e- devlet çözümleri arasında bulunan yazılımlardan birisidir. Bütün muhasebe adımlarında kullanılacak olan bir sistem olan Logo yazılımları, kağıt defterlerin beraberinde e, defter çözümü ile maliyetten tasarruf etmeyi sağlamıştır. Aynı zamanda entegre çözümler sunmasıyla firmanın koordinasyonu ve işleyişi açısından da yararlıdır. Logo markası, E- defter saklama hizmeti de sunmaktadır. Sunduğu bu hizmet sayesinde de gün geçtikçe daha fazla tercih edilmektedir. E- defter saklama hizmetinin avantajları şunlardır; - İstendiği zaman istendiği yerden kolayca görüntüleme, - 10 sene boyunca saklama garantisi, - E- defterdeki her veriye güvenli ve kolay bir biçimde ulaşabilmek, - Gelir İdaresi Başkanlığı’na göre ibraz ve muhafaza şartları. E- defter çözümlerinde 10 yıl saklama garantisi de sunan Logo yazılımı, ülkemizde en çok tercih edilen dijital çözümlerden birisidir.

  • Logo E- Defter Avantajları

    Logo e- devlet yazılımlarından bir tanesi olan e- defter, dijitalleşme yolunda adım atan firmaların en gözde tercihlerindendir. Bu çözümleri kullanmanın sağlamış olduğu bir çok avantaj bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir; - Güvenli ve uzun vadeli muhafaza ve saklama, - Kağıt defterler yerine dijital defterlerin kullanılmasıyla maliyette azalma, - Her firmada rahatlıkla kullanılabilme, - Muhasebeye dair her çeşit hareketi yasaya uygun biçimde kaydetme, - Logo ERP uygulamalarıyla entegrasyon. Bu gibi bir çok avantajı sayesinde, Logo e- devlet çözümlerinin en çok ihtiyaç duyulan yazılımlarından biri e- defterdir. Muhasebedeki her çeşit hareketliliğin kanunlar çerçevesinde kaydedilmesini ve saklanmasını sağlar. Bu sebeple de muhasebe ve firmanın diğer departmanlarının koordinasyonunda önemli bir yer tutmaktadır.

  • Entegrasyonlar, Geliştirme ve Destek Hizmeti

    Logo e- defter, bütün Logo ERP uygulamalarıyla entegre bir biçimde çalışmaktadır. Bu sebeple e- irsaliye, e- fatura, e- arşiv ve e- ihracat çözümleriyle bir arada kontrol edilebilir. Logo e- defter ve diğer ERP uygulamaları için hizmet vermekte olan destek ekibi mevcuttur. E- dönüşümün her aşamasında destek ve geliştirme ekibi de hizmet sunmaktadır.