logo-mali-musavir-3-8535.png

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel şekilde tasarımı yapılan Logo Mali Müşavir 3, sunmuş olduğu bütün çözüm kümesiyle mükelleflerin e-devlet süreçlerine hızla katılımını sağlarken, beyannamelerden bordrolara, defter beyan süreçlerinden ofis yönetimine kadar çok sayıda modülle de iş yükünü azaltıp zaman tasarrufu kazandırıyor.

Bir Teklif İste

logo-mali-musavir-3-8134-k.png

Zengin Modüller

Mali Müşavirlerin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan Logo Mali Müşavir 3; Büro Yönetimi, Muhasebe, Sabit Kıymet, Bordro, İşletme Defteri ve Beyanname, Defter Beyan Sistemine Entegrasyon modülleriyle bütün muhasebe süreçlerini uçtan uca kapsıyor.

Kullanışlı Arayüz

Kolay kullanım esas alınarak göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, arzu ettiğiniz bütün verilere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Tüm menünün tek seferde masaüstünden görüntülenebilmesi, her fonksiyona kolayca erişimi sağlıyor.

Verimli İş Takibi

Mali Müşavirlerin hizmet vermekte olduğu müşteri sayısı ne kadar artarsa, bu işlerin düzenli ve etkili takibi de o kadar önemli hale geliyor. Logo Mali Müşavir 3’teki Ajanda fonksiyonu, bütün iş ve görevlerin takvime bağlanmasını sağlıyor.

Defter Beyan Sistemine Entegrasyon Sayesinde Güçlü Yasal Uyumluluk

Logo Mali Müşavir 3’te bulunan Defter Beyan Sistemine Entegrasyon özelliği sayesinde, girilen tüm fiş, fatura vb. işlemler direk olarak sisteme aktarılıyor. Böylece Mali Müşavirler firma defteri, kolay usul veya serbest meslek defteri tutan her müşterileri için istenen defter ve beyannameleri oluşturan verileri defter beyan sistemine, buradan da Gelir İdaresi Başkanlığına (GİB) iletebiliyor.

Bordro İşlemlerinde Kolaylık

Logo Mali Müşavir 3 ile personel kartlarında personele ait ayrıntılı bilgiler ve resim gibi görsel kayıtlar tek noktada tutuluyor. İşten ayrılmış personelin sicil ve çalışma kayıtları da aynı biçimde sistem üstünde saklanabiliyor. Böylece geriye dönük bir işlem veya eski personelin tekrar işe alınması durumunda aynı sicil kartı ve sicil numarası ile personel takip edilebiliyor.

 • Logo Mali Müşavir 3 size neler kazandırır?


  * e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Defter, e-SMM,
  * e-Müstahsil Makbuzu çözümleriyle entegrasyon
  * GİB ile entegre Defter Beyan Sistemi
  * Ajanda fonksiyonuyla tüm iş ve görevlerin takvime bağlanması
  * Bordro ve personel kayıtlarının takip edilmesi
  * Etkin raporlama
  * Yeni arayüz sayesinde kullanım kolaylığı
  * Otomatik beyanname oluşturma altyapısı

 • Logo Mali Müşavir 3 Ürünü İle Birlikte Logo GO 3 Ürünü de Kullanabilir miyim?

  Logo Mali Müşavir 3 kullanıcıları, Logo GO 3 ana pakete, tüm opsiyonel modüllerine ve kullanıcı artırımlarına liste fiyatı üzerinden %50 indirimli sahip olur.

 • Müşavirlik hizmetlerinde iş yükünüzü Logo Mali Müşavir 3’e devredin, zaman kazanın!

  Mali Müşavirler hem hizmet verdikleri müşterilerinin hem de kendi işletmelerinin tüm muhasebe süreçlerini yönetirken zaman ve iş yükü açısından desteğe ihtiyaç duyuyor. Logo Mali Müşavir 3 yepyeni özellikleri ve arayüzüyle mali müşavirlere bu desteği sağlarken aynı zamanda da maliyet tasarrufu kazandırıyor, mevzuat takibini kolaylaştırıyor, Gelir İdaresi Başkanlığı ile doğrudan iletişim imkanı sunuyor.