İnsan Kaynakları Yönetimi (HR)

bordro-plus-1245.jpg

Bordro Plus

Bordro Plus; GO 3, Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise çözümleriyle entegre çalışabilen eksiksiz bir bordro işleme ve takip programıdır.

Temel modül olan, Personel Yönetim'i üzerine, istenilen zamanda, Fiyat Simulasyonu fonksiyonu kullanarak  zenginleştirilme imkanı sunar. Ayrıca Bordro Plus, Logo ERP ve Tiger HR çözümleri ile entegre çalışarak veri akışını ve süreçleri hızlandırır.

 

Bir Teklif İste

bordro-plus-5009-k.png

Sicil ve Ücret Yönetimi

Tüm firmaların ve mevsimlik personel çalıştıran şirketlerin Sicil ve Ücret Yönetimi konusunda gereksinimlerine cevap verir.

İş Gücünde Tasarruf

Bordro işlemlerini, yasal prosedürleri ve raporların otomasyonunu, mevzuat bilgisi gerekliliğine göre minimize ederek iş gücü tasarrufu sağlar.

Kolay Kullanıcı Deneyimi

Sunduğu zengin özelliklerinin beraberinde kısa öğrenme süresi, kolay ve çabuk şekilde uyarlanabilirliği sayesinde, firmaların bilgi teknolojilerine yapmış oldukları yatırımdan maksimum fayda elde etmelerini sağlar.

Sosyal Güvenlik Kurumu Uyumu

Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı çalışanların (4-a) tüm mevzuat gereksinimlerini eksiksiz olarak karşılarken esnek ve rahat bir kullanım sunar.

 • Logo Bordro Plus Nasıl Çalışır?

  Logo Bordro Plus, diğer yazılımların aksine Go ve Tiger3 yazılımları ile entegre olarak çalışabilmektedir. Bordro Plus, işletmelerin bordro takip ve işleme adımlarını kontrol eden ve planlayan bir yazılımdır. Birden çok modül yapısı bu programda da bulunmaktadır. Kullanım aşamasında sağladığı kolaylık da bu modüller sayesindedir. Sonradan fonksiyon eklemeye uygun olan Bordro Plus, birçok zenginliği de işletmelere sunmaktadır. İşletme ve çalışanlar arasındaki vergilendirmeleri, ücret ödemelerini ve bunların belgelemelerini takip edebilen Bordro Plus, çeşitli evrakların kullanımını büyük oranda azaltmaktadır. Maaş ödemelerinin takibini büyük oranda kolaylaştıran bu yazılım, her türlü işletmenin tercih edebileceği Logo markalı programlardan biridir. Bu yazılımın en büyük özelliği diğer yazılımlar ile entegre olarak çalışabilmesidir.

 • Logo Bordro Plus Kullanım Alanları

  Logo markasının Bordro Plus yazılımı, her işletme tarafından kullanılabilmektedir. Büyük ölçekli işletmeler ya da küçük ölçekli işletmeler fark etmeksizin bu yazılımdan her türlü firma yararlanabilir. Bunun sebebi; Logo Bordro Plus yazılımının sadece şirketin maaş ödemeleri ile alakalı olmasıdır. Çalışanların aylık maaşları, prim ödemeleri ve vergi kesintileri gibi birçok konu Bordro Plus sayesinde tek bir noktada kayıt altında tutulabilmektedir.

 • Bordro Plus Kullanım Kolaylıkları ve Avantajları

  Bordro Plus kolay bir arayüze sahip olan ve herkes tarafından kullanılabilen yazılımlardan biridir. Ancak bu yazılımın doğru bir şekilde kullanılabilmesi için değişen mevzuatların yazılıma doğru bir şekilde uyarlanması gerekmektedir. Bu noktada işletmelerin uzmanlardan destek alması önemlidir. Logo Bordro Plus yazılımının sağladığı avantajlar ise genel olarak şu şekildedir;
  • Kolay öğrenme süresine sahiptir. Bu sayede herkes tarafından kullanılmaya uygundur.
  • Esnek bir yapıya sahiptir. Geliştirilebilir ve değiştirilebilir.
  • Kolay kullanım imkanlarına sahiptir.
  • Zengin özellikleri bulunmaktadır.
  • Kolay entegre olabilir.
  • Kurumların yatırımlarından fayda elde etmelerine olanak sağlar.

 • Entegrasyonlar, Destek ve Geliştirme Hizmeti

  Bordro Plus entegrasyonları; Tiger3, Go3, Enterprise, E-Fatura, E- arşiv şeklindedir. Bordro Plus yazılımını işletmenize uygun bir hale getirmek, geliştirmek ve çözümlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz sayesinde Bordro Plus yazılımından yüksek oranda fayda sağlayabilirsiniz.