İnsan Kaynakları Yönetimi (HR)

tiger-hr-7060.jpg

Tiger HR

Tiger HR, web tabanlı modüler yapısı ve sunmuş olduğu güçlü entegrasyon seçenekleri ile bütün İK süreçlerinizin verimini arttırır!

Tiger HR'nin modüler yapısı ile, firmanız için yalnızca gerekli olan modülleri kullanabilir, sonradan ekleyebilir, ihtiyacınız olan sistemin oluşturulmasında esneklik kazanabilirsiniz. 

Bir Teklif İste

tiger-hr-1620-k.png

Daha Hızlı ve Verimli İK Süreçleri

Web tabanlı online mimarisi, modüler yapısı ve güçlü entegrasyon alternatifleri ile Tiger HR, İK süreçlerinize hız katarken, verimliliğinizi arttırır ve rekabet üstünlüğü sağlar.

Web Tabanlı

İnternet/intranet üzerinden işlerinizin eş zamanlı olarak sisteme girilmesi ile zaman tasarrufu sağlar.

Sade ve Pratik Arayüz

Kolay kullanım olanağı sağlayan kullanıcı dostu arayüzü ile etkin zaman yönetimi sağlar.

Online İş Başvuru Platformu

Yenibiris.com ve Linkedin.com ile entegre yapısı ile firmanıza has portala üye olmuş adayların en güncel profillerini Tiger HR üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Portal üzerinde online ilan yayınlayabilir ve müracaat alabilirsiniz.

Uçtan Uca Yönetim

Tiger HR ile Özlük, İşe Alım, Eğitim, İşçi Sağlığı, İzin, Performans Değerlendirme, Anket ve Organizasyon Yönetimi süreçlerinizi etkin bir biçimde yönetebilirsiniz. İşe Alım ve Çalışan Portalleri sayesinde adaylarınız ve mevcut çalışanlarınız ile irtibatınızı ve etkileşiminizi artırabilirsiniz.

 • Logo Tiger HR Nasıl Çalışır?

  Logo Tiger HR, diğer yazılımlara göre daha çok web tabanlı yapısıyla dikkat çekmektedir. Bu yazılım daha çok insan kaynakları kısmındaki verimi arttırmaktadır. Tiger HR uyarlama, proje, satış ve destek gibi konularda işletmelerin yardımına koşmaktadır. Yönetim süreçlerinin kısa süre içerisinde optimize edilmesi sayesinde işletmelerin iş gücünü arttırmaktadır. Ayrıca mail, fatura ve telefon gibi iletişim kanallarındaki yoğunluğun da büyük oranda azalmasına yardımcı olur. Çok sayıda entegrasyon seçeneği bulunan Tiger HR, yönetim süreçlerinin daha kısa süre içerisinde optimize edilmesini sağlar. Logo tarafından üretilen bu yazılımın diğerlerinden en büyük farkı ise ölçek farkı bulunmadan her işletme tarafından kullanılabilmesidir. Büyük ölçekli işletmeler, KOBİ’ler ya da küçük ticaret hacmine sahip olan işletmeler tarafından kullanılmaya uygun bir yazılımdır.

 • Logo Tiger HR Kullanım Alanları

  Logo tarafından üretilen Tiger HR yazılımı işletmenin tüm iş sürecini denetlemeye uygundur. Ancak bu yazılım daha çok işletmelerin belirli bir alanı için kullanılmaktadır. Bu alan ise insan kaynaklarıdır. İnsan kaynakları planlaması, iş gücü ve benzer ihtiyaçlara Logo Tiger HR cevap verebilmektedir. Bu yönü sayesinde bütün işletmeler tarafından kullanılabilir.

 • Logo Tiger HR Avantajları ve Sağladığı Kolaylıklar

  Logo Tiger HR, basit bir arayüze sahiptir. Basit arayüz; bu yazılımın herkes tarafından kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Birçok farklı modül seçeneği de bu yazılımda yer alır. Bu sayede farklı amaçlar doğrultusunda ve farklı alanlarda Tiger HR kullanabilmek mümkündür. Bu yazılımın sağladığı avantajlar genel olarak şu şekildedir;
  • İnsan kaynaklarının doğru bir şekilde yönetilmesini sağlar.
  • Çalışanların verilerini tek bir merkezde toplar.
  • Kaynak planlamasının daha hızlı ve pratik şekilde yapılmasına olanak sağlar.
  • Her işletme tarafından kullanılabilir.
  • Farklı fonksiyonlar eklemeye ve geliştirilmeye uygundur.
  • İşletmenin iş gücünün doğru bir şekilde kullanılmasına imkan sağlar.

 • Entegrasyonlar, Destek ve Geliştirme Hizmeti

  Bu yazılım daha çok web tabanlı bir entegreye sahiptir. E-devlet, E-arşiv gibi uygumalar ile entegre halde de çalışabilmektedir. Ayrıca birçok farklı modülü kullanıcılarına sunmaktadır. Bunlardan bazıları; İşe alım modülü, eğitim modülü, performans yönetimi modülüdür. Logo Tiger HR yazılımı işletmenize uygun bir şekilde geliştirmek için bize ulaşabilirsiniz ve destek alabilirsiniz.