logo-connect-excel-plug-in-1219.jpg

Logo Connect Excel Plug-In

Merkez ve tedarikçilerden oluşan bir ekosistemde farklı çözümlerle merkeze bilgi göndermeye çalışan tedarikçiler MS Excel’de hazırladıkları bilgileri size basitçe gönderebilirler.

 

Tedarikçi İletişimi

Merkezdeki Logo kullanıcılarına, tedarikçilerine bilgi gönderebilme ve bu bilgilerin tedarikçileri tarafından Excel Plug-in ile kolaylıkla okunmasını sağlama olanaklarını sunar. Bunun içinde tedarikçilerinizle; stok kartı, sipariş, irsaliye, fatura ve fiyat listesi gibi verileri tek tuşla paylaşabilmenize olanak sağlar.

 

Etkin Veri İletişimi

Çalıştığınız tedarikçi sayısına göre size uygun LogoConnect Excel Plug-in paketlerinden birini seçip tedarikçilerinize dağıtarak, hem sisteminizi standart hale getirebilir, hem iş gücünüzden tasarruf eder, hem de iletişim (faks, telefon, mesaj...) hatalarından kurtulabilirsiniz.

 

İşten İşe Entegrasyon

Tedarikçinizdeki mevcut Logo ERP çözümleri (GO 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise) ile bütün entegrasyon sağlayabildiğiniz gibi tedarikçiniz B2B’yi yalnızca sizin için yapıyorsa, ticari bir program kullanıp kullanmadığına bakmadan Logo Connect Excel Plug-in ile size entegre olabilir.

 
 
 

Bir Teklif İste

logo-connect-excel-plug-in-6901-k.jpg