İnsan Kaynakları Yönetimi (HR)

j-hr-8261.png

Web tabanlı yapı sayesinde İK süreçlerine her an, her yerden ulaşmak isteyenler Logo’nun yeni nesil İK yönetimi çözümü Logo j-HR’ı seçiyor. Zamandan ve mekandan bağımsız çalışma olanağı sunan Logo j-HR, İK ekiplerine ve yöneticilerine ihtiyaç duydukları esnekliği ve hızı kazandırıyor. Özel onay mekanizmaları, Logo markalı veya bağımsız çözümlerle entegrasyon olanağı ve yasal mevzuata tam uyumluluk sağlamakta olan özellikleriyle Logo j-HR, İK’da yeni nesil yönetimin yeni adı oluyor!

Bir Teklif İste

j-hr-8261-k.png

Tek Noktadan Yönetim

İşe alım ile başlayıp bordro süreçleri ile devam etmekte olan, performans değerlendirme ve kariyer yönetimi süreçleri ile sonuçlanan bütün İK aşamaları, Logo j-HR ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Ayrıca bordro işlemleri de aynı sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Web Tabanlı Kullanım

Logo j-HR´ın web tabanlı yapısı ile bütün bilgilere zaman ve mekandan bağımsız olarak, internet ulaşımının olduğu her yerden erişebilirsiniz.

ERP Entegrasyonu

Logo j-HR´ın Logo j-Platform ERP ile entegrasyonu sayesinde hem İK süreçleri hem de ERP sistemi tek bir platform üzerinden yönetebilirsiniz.

İşe Alımda Kolaylık

İşe alım sürecinin en verimli biçimde yürütülebilmesini sağlamakta olan Logo j-HR İşe Alım Yönetimi modülü, firma içi ve dışından personel alımını ve karar süreçlerini kolaylaştıran çözümler üretiyor.. Başvuru Kartları, Personel Talepleri Listesi ve Yanıt Mektubu raporları da sistem üzerinden alarak işe alım sürecinin analizi ve raporlaması yapabilirsiniz.