logo-start-3-9158.png

Mikro firmaların öncelikli gayesi ticari faaliyetlerinden kazanç elde etmek, bir sonraki adımı ise işlerini yavaş yavaş geliştirmektir. Hangi sektörde çalışıyor olursanız olun, dışarıdan muhasebe hizmeti alan bir mikro fırmaysanız, Logo Start 3 ile malzeme, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri yönetimini tek bir noktadan yapabilirsiniz. Böylece banka hesaplarınızdan aylık ödemelerinize, malzeme bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her noktada firmanızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Bir Teklif İste

logo-start-3-5336-k.png

Görselliği Zenginleştirilmiş Tasarım

Logo Start 3 çözümünün yeni ara yüzünde arka plan renkleri, sayfa kontrastı, ikon renkleri ve ebatları tekrar düzenlenerek görsel estetik ve okunması basit bir görsellik sağlandı.

Sade ve Pratik Arayüz

Logo Start 3’ün göz yormayan, sade masaüstü tasarımı, arzu ettiğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir biçimde erişmenizi sağlıyor. Tüm modüllerin tek seferde masaüstünden görüntülenebilmesi, her fonksiyona kolayca ulaşmayı sağlıyor.

Stokların Yakından Takibi

Logo Start 3 güncel malzeme bilgilerini, malzeme giriş-çıkışlarını, konsinyeleri, malzeme değerlerini ve malzeme görsellerini içeren sınırsız sayıda ürün kartlarıyla malzeme takibini kolaylaştırıyor.

Kapsamlı Banka İşlemleri

Logo Start 3 ile bankacılık operasyonlarına zaman harcamanız gerekmiyor. Bankalardaki ticari hesaplar ve kredi hesapları, banka/şube adları ile beraber ya da ayrı ayrı izlenebiliyor. Havale, EFT, çek/senet ödemeleri ve gelen ödemeler de Logo Start 3 ile basitçe takip edilebiliyor