go-3-9114.jpg

GO 3

Kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzü yepyeni bir platform GO 3 ile iş uygulamalarınızı 3. boyuta taşıyın! GO 3 ile Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Malzeme Yönetimi, Raporlama gibi pek çok işlemi tek uygulama altında, rahatlıkla kullanmanızı sağlar.

Bir Teklif İste

go-3-6193-k.png

Uyumlu Yapı

Uyumlu yapısı ile; dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha pek çok sektörden firmanın ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Sade ve Pratik Arayüz

Logo GO 3´ün kullanıcı dostu arayüzü ile basit ve hızlı biçimde bilgi girişi yapabilir, rapor ve uygulamalara basitçe erişebilirsiniz.

Çok Yönlü İşlevsellik

GO 3 ile Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Malzeme Yönetimi, Raporlama gibi pek çok işlemi tek uygulama altında, kolaylıkla kullanmanızı sağlar.

Mobil Uyumlu

Logo GO 3´ün sanal klavyesi ile tam işlemlerinizi dokunmatik ekranlı notebook ve tabletlerden de basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Esnek Platform

Logo İş Ortakları´nın geliştirmiş olduğu uygulama (APP) ve widgetları ilave ederek fonksiyon kümesini gereksinimlerinize göre genişletebilirsiniz.

 • Logo Go 3 Nasıl Çalışır?

  Logo Go 3 yazılımı, diğer yazılımlarına aksine küçük ve orta büyüklükteki işletmeler tarafından kullanılmaya uygun bir yazılımdır. Bu yazılım; KOBİ’lerin diğer işletmeler ile doğru bir şekilde rekabet edebilmesine olanak sağlamaktadır. Ülkemizde birçok KOBİ tarafından tercih edilmekte olan Logo Go 3, tüm iş yönetim sürecinin doğru bir şekilde kontrol edilebilmesine olanak sağlar. Go 3 yazılımını diğerlerinden ayıran en önemli özellik; basit bir arayüze sahip olmasıdır. Basit arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde bu yazılım, KOBİ’lere büyük oranda verimlilik sağlamaktadır. Logo markasının sunduğu bu yazılımı kullanan tüm işletmeler, iş sürecinde kullandığı tüm alanlarda ön plana çıkmayı başarmaktadır. Kendileriyle ve kendilerinden daha büyük şirketlerle rekabet halinde olan KOBİ’ler, bu yazılımla daha verimli bir iş sürecine girebilmektedir.

 • Logo Go 3 Kullanım Alanları

  Logo Go 3 yazılımı, diğerlerinin aksine daha çok küçük işletmeler için oluşturulmuş bir yazılımdır. Bu yazılım KOBİ’lerin rekabet alanlarında daha başarılı olmasını sağlamaktadır. Muhasebe, satış, finans, üretim ve stok gibi alanlarda işletmeler tarafından kullanılabilir.

 • Logo Go 3 Avantajları ve Sağladığı Kolaylıklar

  Go 3 yazılımı her şeyden önce basit bir arayüze sahiptir. Bu sebeple diğer Logo yazılımlarının aksine daha kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Logo GO3 yazılımının sağladığı avantajlar ise genel olarak şu şekildedir;
  • Detaylı analiz imkanı sunar.
  • Günlük hayatta kullanılan pek çok uygulama ile entegredir.
  • Kısa süre içerisinde veri analizi yapılmasını sağlar.
  • Yüklü veri aktarımına uygundur.

 • Entegrasyonlar, Geliştirme ve Destek Hizmeti

  Go 3 yazılımı çok sayıda uygulama ile entegre şekilde çalışmaktadır. Bu uygulamalar ise şu şekildedir;
  • E-Fatura
  • E-Defter
  • E- Arşiv
  • E- Devlet
  Logo Go 3 yukarıdaki uygulamalarla entegre bir şekilde çalışabilmekte ve bu sayede kısa süre içerisinde bu uygulamalardan gelen verileri analiz edebilmektedir. Günlük hayatta kullanılan birçok uygulamayla entegre olması Go 3 yazılımını daha fazla kullanılabilir hale getirmektedir.
  Uzman ekibimizden geliştirme hizmeti alarak rekabet alanlarınızda kısa süre içerisinde zirveye çıkabilirsiniz. Go 3 yazılımı ile ilgili destek ve geliştirmeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.