logo-mind-navigator-1528.png

Firmaların gereksinim ve isteklerine kolaylıkla uyum sağlayabilen Logo Mind Navigatör, üretilen tüm karmaşık verileri süzüp çok boyutlu analizlerle stratejik açıdan önemli verilere dönüştürüyor.

Bir Teklif İste

logo-mind-navigator-1528-k.png

Veri Toplama ve Filtrelemede Esneklik

Farklı kaynaklardan gelen bilgilerin doğru ve eksiksiz şekilde toplanabilmesi, bilgi ve rapor güvenilirliği açısından büyük önem taşıyor. Logo Mind Navigator, gelişmiş filtre yapısı ile, gereksinim duyulan bütün bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Detaylı Raporlama ve Karşılaştırma İmkanı

Logo Mind Navigator, firmanızdaki her birimin anlık durumunu izlemenizi sağlamakta olan özet ve kapsamlı dağılım, durum ve karşılaştırma tabloları ve grafikleri sunuyor. Bu sayede satış, ürün, sipariş, tahsilat ve ödemelerin dağılımlarının beraberinde stok ve malzeme durumu, cari hesaplar, nakit durumu gibi veriler de detaylı biçimde alınıp karşılaştırmalı tablolarla takip edebilirsiniz.

Zamanlanmış Görevler

Logo Mind Navigator, Excel raporlarının tanımlanan zaman aralıklarıyla güncellenmesini ve kayıtlı kişilere e-posta olarak gönderilmesini de sağlıyor. Böylece firma bilgileri ve dolayısı ile raporlarda oluşan bütün değişiklikler, ilgili kişilerle güncel olarak paylaşabilirsiniz.

Logo ERP Çözümleriyle Entegrasyon

Logo ERP çözümleriyle entegre çalışabilen Logo Mind Navigator, sistemdeki bütün bilgilere online ulaşarak raporların daima güncel olmasını sağlıyor.