e-mutabakat-9439.jpg

e-Mutabakat

Şirketlerin mutabakat süreçlerini basitçe yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Logo e-Mutabakat, BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarının elektronik ortamda hızla ve güvenle yapılmasını sağlar.

Logo e-Mutabakat, mutabakat yapacağınız şirketler, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun veya olmasın, maillerinizi otomatik şekilde yollamanızı; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilmenizi olanak sağlar. Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilme, ihtiyaç duyduğunuzda tüm geçmiş mutabakatlarınıza ulaşabilme kolaylığını sunar. Detaylı bilgi için Blog Sekmesinden Makaleler e-Mutabakat inceleyebilirsiniz.

Bir Teklif İste

e-mutabakat-9439-k.png

Tasarruf , Hız ve Anlık Kontrol Avantajları

Logo e-Mutabakat, mutabakat süreçlerinizi internet üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu elde etmenizi sağlar. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan Logo e-Mutabakat Portalı, mutabakat süreçlerinin ve hangi evrede olduklarının kontrol edilmesine olanak sağlar. Logo e-Mutabakat, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içinde karşılaştırarak aralarındaki farkları ay, gün ve işlem türü bazında tespit eder.

Kolay Veri Aktarımı

Logo e-Mutabakat, bilgilerin Excel üzerinden e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarılmasına olanak sağlar. Ayrıca, internet üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duyulmadan, excele alınan bilgilerin anında aktarılmasını sağlar.

Logo E-Mutabakat

Logo E-Mutabakat uygulaması, firmaların mutabakat süreçlerinin en kısa süre içerisinde çözümlenmesini ve kayıt altında tutulmasını sağlamaktadır. İki firma veya firma çalışan arasında yapılan anlaşmaların kayıt altında tutulabilmesi, kontrol edilebilmesi ve analiz edilebilmesi için E-Mutabakat yazılımına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yönüyle pek çok kolaylık sağlayan bu yazılım, özellikler cari bakiye anlaşmalarının doğru bir biçimde analiz edilmesine imkan sağlar. Logo üretimi olan E-mutabakat; firmaların bütün anlaşmalarının dijital ortam içerisinde saklı kalmasına yardımcı olmaktadır. Bu program firmaların mutabakatlarının güvenilir bir ortamda saklanmasına ve sonrasında hızlı bir şekilde tespit edilebilmesine olanak sağlar. E-Mutabakat uygulaması; online mutabakat takibi gibi çok sayıda olanağı da firmalara sunmaktadır.

Logo E-Mutabakat Kullanım Alanları

E-Mutabakat, firmaların daha çok diğer firmalar ile yapmış olduğu anlaşmaları içerisinde saklı tutan bir uygulamadır. Bu uygulama; bu mutabakatların güvenilir bir biçimde uzun süre saklanmasına imkan tanımaktadır. Gerek bakiye gerekse de anlaşma takibinin yapılabildiği bu yazılım, her firma tarafından kolaylıkla kullanmak mümkündür. BS, BA, cari bakiye ve cari ekstre gibi mutabakatlar, bu yazılım sayesinde elektronik ortamda güvenli bir biçimde saklı kalır.

  • Logo E-Mutabakat Avantajları ve Sağladığı Kolaylıklar

    Logo E-Mutabakat uygulaması; bütün anlaşmaların dijital ortamlarda saklanmasına olanak sağlar. Bu sayede her şeyden önce firma mutabakatları, güven duyulan bir alanda saklanabilir. Sonrasında takip edilebilen ve analiz edilebilen bu mutabakatlar firmalara pek çok kolaylık sağlamaktadır. E-Mutabakat yazılımının sağlamış olduğu avantajlar genel itibari ile şu şekildedir; • Bakiyelerin doğru bir biçimde takip edilebilmesine olanak sağlar. • Firmaların dijitalleşmesine katkıda bulunmaktadır. • Mutabakatların hızlı ve güvenilir bir biçimde saklanmasına imkan tanır. • Online mutabakat takibi yapılabilir. • Verimli kaynak kullanımına olanak sağlar. • Maillerin otomatik yollanılabilmesi bu yazılım sayesinde mümkündür. • Çeşitli başvuruların online olarak takip edilmesine yardımcı olur. • Mutabakat Portalı üzerinden onay ve ret işlemlerinin takip edilmesine imkan sağlar.

  • Entegrasyonlar, Geliştirme ve Destek Hizmeti

    Mutabakat Portalı, E- Arşiv, Mobil uyum, Logo Web. Büyük ve orta ölçekli firmaların iş süreçlerinin takip edilebilmesini ve yönetilebilmesini sağlamakta olan E-Mutabakat yazılımı firmanıza uygun hale getirebilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Destek ve geliştirme hizmeti profesyonel kadromuz tarafından sizlere sunulmaktadır.