Depo Yönetim Sistemleri (WMS)

logo-wms-2033.png

Küçük ve orta büyüklükteki firmalara yönelik depo yönetim sistemi çözümü Logo WMS; Android işletim sistemli cihazların sisteme entegrasyonu, çağımızda kullanılan barkod yapıları ile farklı modüllerin kullanılabilmesi sayesinde, depo süreçlerinde maliyetleri düşürürken verimliliği artırıyor.

Bir Teklif İste

logo-wms-2033-k.png

Daha Hızlı İş Süreçleri

Firmalardaki her süreç giderek hızlanırken, Logo WMS depoların da bu hıza uyum sağlamasına yardımcı olarak genel anlamda kârlılığa katkıda bulunuyor. Logo WMS ile daha hızlı, daha doğru ve daha detaylı yönetilen depolar, iş verimliliğini ve dolayısı ileda kârı artırıyor.

Etkin Kontrol ve İş Gücü Tasarrufu

İnsan gücü ile gerçekleşen depo işlemlerindeki hataları ortadan kaldıran Logo WMS, depo süreçlerini uçtan uca kontrol ederek iyileştirilmesi gereken noktaları tespit etmeye yardımcı oluyor. Logo WMS ile etkin biçimde sağlanan depo yönetimi, personel maliyetini de düşürerek firmanın genel kârlılığına olumlu katkıda bulunuyor.

Mal Kabul Kontrolü

Logo WMS, depoya mal kabulü sırasında tedarikçiden gelen hatalı malların tespitini ve sayımını da otomatik hale getiriyor. Bunun içinde mal kabul vakitleri kısalıyor ve hatalı kabul vakaları azalıyor. Logo WMS ile satın alma siparişlerinin izlenmesi, depo yerleşimi ve depo düzeninin korunması da sağlanıyor

Seri / Lot Takibi

Logo WMS; gıda, kimya, kozmetik, medikal gibi sektörlerde kritik olan seri/lot numarası, son kullanma tarihi, parti numarası gibi bilgileri kayıt altına alarak kolaylıkla izlenebilirlik sağlıyor. Elektronik, makine ve benzeri sektörlerde de bu uygulama sayesinde seri numaralı operasyonlar hızlanıyor.