Müşteri İlişkileri (CRM)

logo-crm-3682.jpg

Logo CRM

Logo CRM, ürün veya hizmet satan, satıştan önce, satış esnası ve sonrasındaki süreçlerinizi kontrol altına alarak Logo ERP çözümleriyle entegre yönetmenizi sağlamakta olan bir CRM çözümüdür.

Satış fırsatlarınızı, proje ve ihale takiplerinizi tüm süreciyle beraber tek bir ekrandan takip ederek; fırsatlarla ilgili hangi tarihte kim tarafından ne işlemler yapıldığını, neler görüşüldüğünü, hangi tekliflerin verilmiş olduğunu, ilişkili belgeleri ile ve e-postalarıyla beraber görmenize ve yönetmenize yardımcı olur.

 

Bir Teklif İste

logo-crm-8223-k.png

Kurumsal Hafıza Oluşturma

Potansiyel ve sizle çalışan müşterilerinizi, bayilerinizi, tedarikçilerinizi vb. basit bir şekilde tanımlamanıza, gruplamanıza ve seçili işletme/kişi ile alakalı görüşmelerin tekliflerini hazırlamanıza imkân sağlar.

Mobil Add-inn

Etkili ve sade tasarımı ile hiçbir işinizi atlamadan yapacağınız Logo CRM Mobile, rol ve güvenlik katmanlarını bütün özellikleriyle kapsar. Nerede olursanız olun hızlı bir biçimde teklif ve fırsatlarınızı Mobil Add-in ile kapatmanıza, yakınımdakiler özelliğiyle bulunduğunuz bölgedeki müşterileri ve müşterilerin açık fırsatlarını harita üzerinde görüntüleyebilmenizi sağlar. Logo ERP entegrasyonuyla müşterilerinizin borç bakiyelerini görüntüleyebildiğiniz gibi ürünlerinizin stoklarına da yine bu entegrasyon ile erişebilmenize yardımcı olur.

Outlook Add-in

Logo CRM ile mailleriniz entegre çalışarak mail gönderen kişinin CRM kayıtlarına hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlayan olan Outlook Add-in, uygulamalar arasında geçiş yapmadan bilgilerinize zaman kaybetmeden erişmenizi sağlar.

Tüm Belgelerin ve Sözleşmelerin Tek Bir Yerde Toplanması

Toplu gönderimlere, ilişkili evraklara, e-postalara, sözleşmelere ve satış sonrası memnuniyet/şikayet kayıtlarına tek platformdan erişmenize, yönetmenize ve raporlamanıza yardımcı olur.

Zaman Yönetimi

MS Exchange ve MS Outlook ile senkron çalışır ve günlük – haftalık – aylık ve senelik görünümler biçiminde özelleştirilebilen kurumsal CRM ajansı sayesinde; satış personellerinizin ve satış sonrası hizmet sunan personellerinizin aktivitelerini, route yönetimini, görüşme ve ziyaret planlarını takip ederek; etkin bir yönetim ve raporlama mekanizmasına sahip olmanızı sağlar.

  • Logo CRM

    Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) ihtiyacının karşılanması için logo crm yazılımı geliştirildi. Söz konusu yazılımla satış ve pazarlama stratejisine yönelik olarak hedeflenen satış değerlerine ulaşılması, saha satış ve operasyon süreçlerinin yapılarak raporlanması sürecinin yapılmasına olanak tanıyan yazılım olarak karşımıza çıkmaktadır.

  • Logo CRM Yönetimi

    Mevcut ve potansiyel müşterilere yönelik satış ve pazarlama stratejisinin belirlenerek satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde yardımcıdır. Öte yandan müşteri memnuniyetini sağlamak ve devam ettirmek adına da gerekli çözümler sunmaya devam edecektir. Ürün kurumsal hafızasıyla müşteri segmentasyonu sayesinde zaman tasarrufu sağlamaya devam etmektedir. Müşteriye ait veriler, yazışmalar, telefon kayıtları veya şikayetlerin müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilmek adına logo crm olarak gerçekleştirilmesine yer vermektedir.

  • Entegrasyon, Geliştirme ve Destek Hizmeti

    Outlook eklentisi sayesinde müşteri ve bayilere ilişkin elektronik posta kayıtlarına rahatlıkla erişim imkanı da sunuyor. Böylelikle farklı uygulamalar arasında geçiş yapmanıza gereksinim duymadan bayi, müşteri veya tedarikçi bilgilerine tek bir yerden erişim sağlanmasına olanak tanımaktadır. Öte yandan mobil uyumlu web tabanıyla Yakınımdakiler bölümünden potansiyel saha satış işleminin gerçekleştirilmesine olanak tanımaya yer vermektedir. Böylelikle saha satış işleminde mobil ekipmanların kullanılarak gerçekten de en hızlı şekilde kesin sonuçların elde edilebilmesine zemin hazırlayarak logo crm desteklerini sunmaktadır. Satış sonrası raporlama işlemleri için de hem kullanımı kolay hem de son derece pratik olmaya devam etmesi açısından öne çıkan profesyonel yazılımlardan birisi olmayı sürdürmektedir.