İş Sağlığı ve Güvenliği

Her ölçekten firmanın İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerini yasal mevzuata uygun biçimde yönetmeyi sağlamakta olan eLogo İSG çözümü, gerek iş güvenliği uzmanları gerekse iş yeri hekimlerinin iş yükünü azaltıyor.

Bir Teklif İste

logo-isg-3949-k.png

Geniş Kullanım Alanı

eLogo İSG çözümü; Az Tehlikeli, Tehlikeli, Çok Tehlikeli olarak sınıflandırılan firmalardaki iş yeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarının beraberinde Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri´nde çalışan hekimler ve iş güvenliği uzmanları tarafından da kullanılabiliyor. Ayrıca, firmalara kişisel olarak hizmet sunan iş yeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanları da bu çözümden yararlanabiliyor.

İhtiyaca Göre Kullanım

eLogo İSG ürünü, hem İş Sağlığı hem de İş Güvenliği çözümlerini kapsamakla beraber, firmaların ihtiyacına göre yalnızca İş Sağlığı veya İş Güvenliği çözümlerini içerecek biçimde de kullanılabiliyor.

Mevzuata Uygun

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu´ndaki süreçler göz önünde bulundurularak planlanan eLogo İSG çözümü, en güncel yasal mevzuatları yakından takip ediyor.

Sağlık Bakanlığı Onaylı

eLogo İSG çözümü Sağlık Bakanlığı tarafından onay almış bir yazılımdır. eLogo İSG ile firmalar e-Reçete süreçlerini yürütebiliyor.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Onaylı

eLogo İSG çözümü; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından onay almış bir yazılımdır. eLogo İSG ile firmalar İşyeri Bilgi Yönetim Sistemi (İBYS) süreçlerini yürütebiliyor.

  • Kapsamlı Süreç Yönetimi

    İş Sağlığı (e-Reçete, periyodik muayene, aşı takibi vb.) ve İş Güvenliği süreçleri eLogo İSG ile kolayca yönetilebiliyor. Böylece, yapılması gerekli tüm işlemler zamanında ve doğru şekilde gerçekleştirilebiliyor.

  • Kullanıcı Dostu Tasarım

    İş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimlerinin kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanan eLogo İSG ile işlemler kısa sürede tamamlanabiliyor, kolayca takip edilebiliyor.