tiger-3-3773.jpg

Tiger 3

Logo Tiger 3, farklı platformlarda geliştirilen, Kurumsal kaynak planlama (ERP) kavramını yeniden yorumlayarak finans, muhasebe, satış, servis ve üretim süreçlerinde farklı departmanlarda faaliyet gösteren firmalara uygundur. Esnekliği, Genişletilebilir ve güvenilir yapısı ile değişen ihtiyaçlar için eksiksiz bir çözüm yelpazesi sunar.

Bir Teklif İste

tiger-3-5002-k.png

Hızlı Adaptasyon İmkanı

Kullanışlı yeni arayüzü sayesinde, modüllere kolayca erişim olanağı sunarak, programın işletme içerisinde hızlı kullanıma geçmesini sağlar.

App in App

Tiger 3 , iş uygulamalarınızı genişletmek ve geliştirmek için uygulama içi uygulama yaklaşımını kullanır ve tek tıklamayla uygulama veya widget olarak yeni özellikler ekleyebilirsiniz. Platformdan bağımsız bu uygulamaları kullanarak, ihtiyaç duyduğunuz bilgilere zaman ve konumdan bağımsız olarak her zaman ve her yerden erişebilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Tiger 3’ün göz yormayan görsel tasarımı ve ürün içi arama motoru yardımıyla arzu ettiğiniz bütün bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Entegre Çalışan Modüler Yapı

İşletmenizin bütün gereksinimleri düşünülerek geliştirilmiş modüler yapı sayesinde, entegre çalışan bütün modüller için bilginin sisteme bir defa tanımlanması yeterlidir. Kullanıcılar yetkileri dahilinde sistemde yer edinen bilgilere ulaşabilir. Böylece bölümler ve süreçler arası “ortak bir dil” doğar ve iletişim yükü azalır.

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

Kullanıcı rollerine dayalı hızlı, sorunsuz ve özelleştirilebilir bir arayüz tasarımı ile, tek bir tıklama ile yeni bir masaüstü ekleyebilir ve gerekli işlevleri kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.

 • Logo Tiger3 Hangi Alanlarda Kullanılır?

  Logo firmasının yazılımlarından biri olan Tiger3, dünyada çok sayıda işletme tarafından kullanılmaktadır. Uzun süredir ülkemizde var olan Logo Tiger3, uluslararası ve Türkiye standartlarına uygun bir yazılımdır. İşletmelerin ihtiyaçlarının geliştirilmiş bir entegre sistemiyle karşılandığı Tiger3, kısa süre içerisinde tüm verilerin aktarımının ve kontrolünün yapılmasını sağlamaktadır. Kurumsal kimliğe sahip olan firmaların ve işletmelerin tercih ettiği bu yazılım, şirket içerisindeki sorumlulukların tek bir merkez tarafından kontrol edilmesini sağlamaktadır. Logo Tiger3 ile iş akışı her zamankinden daha kolay bir şekilde takip edilebilmektedir. Ayrıca işletmenin var olduğu piyasalara uyumlanabilen bir yazılım da yine tiger3 modülünde bulunmaktadır. Bu yazılımı diğerlerinden ayıran en büyük özellik güncellemeleri otomatik olarak yapabilmesidir. Logo Tiger3 diğer özellikleri ise şu şekildedir;
  • Esnek ve açık bir mimariye sahiptir.
  • Web kullanımına imkan tanımaktadır. (WEBTİGER)
  • İşletmenin bağlı olduğu kurumlar, bankalar ve çeşitli firmalar ile köprü kurulmasına imkan tanımaktadır.
  • E-postaların ve diğer iletişim ağlarının tek bir merkezde kontrol edilmesini sağlamaktadır.
  • Birbirinden farklı entegre iş uygulamalarına sahiptir.
  • Windows’a uyum sağlamaktadır.
  • Çoklu dil desteğine sahiptir.
  Yukarıdaki özellikleri bünyesinde barındırmakta olan Logo Tiger3, ülkemizde sıklıkla kullanılmakta olan Logo yazılımlarından biridir.

 • Logo Tiger3 Avantajları

  Logo Tiger3 birçok avantajı işletmelere sunmaktadır. Sağladığı avantajlar doğrultusunda bu yazılımı kullanan işletmelerin kısa süre içerisinde lider konuma gelebilmeleri mümkündür. Tiger3 yazılımının sağladığı avantajlar genel olarak şu şekildedir;
  • İş yönetim sürecinin doğru bir şekilde kontrol edilebilmesine yardımcı olur.
  • Telefon, evrak ve mail trafiğini ortadan kaldırır.
  • Çalışan, ürün, hizmet ve diğer gerekli raporlamaların tek bir merkez tarafından yapılmasını sağlar.
  • Türk Ticaret Kanunu’na uyumludur.
  • İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanabilmektedir.
  • Üretilen, satılan ve pazarlanan ürünlerin anlık olarak takibi yapılabilmektedir.

 • Entegrasyonlar, Destek Hizmeti ve Geliştirme

  Tiger3 yazılımının entegrasyonları; BT Yatırımı, Tiger Plus, Döviz, Web, TFRS. Logo Tiger3 ile şirketinizi bir adım öne taşıma imkanınız bulunmaktadır. İşletmenize özel olarak hazırlanacak olan bu yazılım, şirketinizin geleceği hakkında alacağınız kararların doğru olmasını sağlamaktadır. Logo Tiger3 destek hizmeti ve geliştirmeleri için bizimle iletişim kurabilirsiniz.