logo-go-wings-2372.png

Küçük ve orta ölçekli firmaların süreçlerini etkili bir biçimde yönetebilmeleri ve rekabet avantajı sağlamaları için muhasebe çözümlerinden fazlası gerekmektedir. Web üzerinden kullanılan Logo GO Wings, bütün iş süreçlerini tek bir noktadan zaman ve mekandan bağımsız uçtan uca yönetmeyi sağlayarak KOBİ’lere destek veriyor. Logo GO Wings kullanıcı dostu arayüzü ile istenilen verilere basit bir şekilde ulaşmayı sağlarken zaman tasarrufu ve verimlilik artışı kazandırıyor.

Bir Teklif İste

logo-go-wings-9846-k.png

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

Sezgisel ve basit kullanım esas alınarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo GO Wings’ün göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliğiyle arzu ettiğiniz bütün bilgilere basit ve hızlı bir biçimde erişmenizi sağlıyor. Logo GO Wings´in kullanıcı dostu arayüzü sayesinde basit ve hızlı bilgi girişi yapılabiliyor, rapor ve uygulamalara kolayca ulaşabiliyor.

Uyumlu Yapı

Logo GO Wings, KOBİ´ler için özel olarak geliştirilmiş sektör-bağımsız yapısı ile; dağıtımdan inşaat, eğitimden tekstile, medyadan sağlık sektörüne kadar bir çok farklı sektörden firmanın gereksinimlerini eksiksiz olarak karşılayarak iş süreçlerini hızlandırır.

Çok Yönlü İşlevsellik

Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Malzeme Yönetimi, Raporlama gibi pek çok operasyon, Logo GO Wings çatısı altında, tek bir noktadan, kolaylıkla yapılabiliyor. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor.

App-in-App

Go Wings uygulama içi uygulama yaklaşımı ile iş uygulamalarınızı büyütüp geliştirerek yeni özelliklerin tek tıkla app veya widget olarak eklenmesine imkân sağlar. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar ile zaman ve mekan bağımsız istediğiniz veriye anında ulaşmanızı sağlar.