logo-j-platform-4084.png
Orta ve büyük ölçekli işletmelerin tüm iş süreçlerinin uçtan uca, verimli ve etkin yönetilmesini sağlayan Logo j-Platform ERP, her an, her yerden erişilebilirken HTML5 web teknolojisiyle kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyor.

Bir Teklif İste

logo-j-platform-4084-k.png

Modüler Yapı ve Esneklik

Logo j-Platform; finans yönetimi, satın alma, bütçe yönetimi, proje yönetimi, satış ve dağıtım, varlık ve bakım gibi pek çok farklı fonksiyonu kapsayan ve hepsi birbiriyle entegre çalışan geniş bir modüler çözüm yelpazesi sunuyor.

Zengin Entegrasyon

Logo j-Platform, sadece Logo çözümleriyle değil, Web Servisler sayesinde üçüncü parti çözümler ve uygulamalarla da sorunsuz entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Esnek Lisanslama

Logo j-Platform çözümü, tek seferlik lisans bedeli veya kiralama modeli ile alabilirsiniz. Kendi bünyenizdeki sunucularda devreye alabilir ya da firma dışında özel bir barındırma servisinden yararlanabilirsiniz. Dışarıda barındırma servisinin seçilmesi, çözümün kurulum maliyetlerini de düşürüyor.

e-Dönüşüm

e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Ekstre, e-Mutabakat gibi elektronik süreçler direkt j-platform çözümünün içerisinden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  • Ürün ile İlgili Detaylı Bilgiyi Nasıl Alabilirim?

    Logo j-Platform ile ilgili bilgi edinmek için ürün tanıtım broşürünü inceleyebilir, ürün videosunu izleyebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Kullanıcı Bazlı Yetkilendirme Yapılabilir mi?

    j-Platform´da kullanıcı bazında detaylı yetkilendirme yapabilir, işlem ve seçeneklerin yetkilendirilmesinin yanı sıra formlar üzerindeki alanlara kadar detaylı yetkilendirme yapabilirsiniz.

  • Projelerimi Kolayca Yönetebilir miyim?

    Logo j-Platform içerisinde yer alan proje modülü sayesinde tüm şirket projelerinizi yönetebilir, zaman ve proje kaynak takibinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca "Proje Portalı" ile sahadan hızlı veri girişi sağlayabilirsiniz.