Anlık banka entegrasyonu ile Vadeli, Vadesiz, POS ve Kredi hesaplarınızın bakiyelerine ve TL/döviz haeketlerine saniyeler içinde ulaşın. Kullanmaya başladığınız anda, tüm bankalardaki işlemlerimizi, zahmetsiz, tam ve otomatik muhasebeleşmesini sağlayın, ödeme, tahsilatlarınızı ve carilerinizi hatasız olarak eşleştirin.
 
 

Bir Teklif İste

finmaks-5697-k.png

Kesintisiz Teknoloji

Diğer tüm sistemler ile entegredir. Cari kayıtlarınızı yapar, muhasebe işlemlerinizi gerçekleştirir.

Şeffaf Banka

Banka hizmet ve ürünleri işletme menfaatlerini gözeten bakış açısı ile inceler ve yönetir.

Anlık Finans

Bankaların çalışma saatleri dışında bile kesintisiz otomasyon sağlar, sipariş, tedarik, depozit ve kredi yönetim süreçlerinizin kesintiye uğramasını engeller.

Robotik Algoritma

Gelir, gider, hedef ve bütçe girişlerini takip eder, ilgili karar mekanizmasını ile harekete geçer, olası sorunları tespit eder.

  • Neden Finmaks?

    * Otomatik muhasebeleştirme ve cari kayıt ekiplerinize operasyonel işler için daha az zaman harcamasına ve diğer işlerine odaklanmasına imkan verir. * Analizlerimiz, grafiklerimiz, tablolarımız, mail ve sms hatırlatmalarımız tahsilatların daha hızlı yapılmasını sağlar. * Akıllı ve kolay ekran, bilgilendirici grafikler etkili kararlar almanıza, masraf ve komisyonları azaltmanıza imkan tanır. * Banka fişi kesme, cariye işlemenin otomatikleşmesi ile insan hatasını ortadan kaldırır.