e-Mutabakat 'a Geçin.. Zamandan Tasarruf Edin.

Firmaların, gerek alıcı, gerekse satıcı firmalarla düzenli olarak yaptığı BA/BS, Cari ekstre ve bakiye mutabakatlarının sistem içerisinden hazırlanarak e-mail, SMS ya da faks olarak karşı tarafa elektronik olarak ulaştırılmasını ve 7/24 sizin adınıza internet üzerinden cevapların toplanıp raporlanmasını sağlayan hizmettir. BA-BS, Cari ekstre ve bakiye mutabakatlarınızın tamamını bu sistem üzerinden yönetebilir ve hatta e-mail, faks ya da SMS ile ulaşamayıp telefonla sonuç aldığınız mutabakatları da yine bu sistem üzerinden takip ederek tek bir yerden rapor alabilirsiniz.

Sisteme üye olduktan sonraki ilk iki ay boyunca herhangi bir kontör düşümü olmadan mutabakat gönderimi yapılabilir. Bu süreden sonraki gönderimler için aşağıdaki tabloda belirtilen miktarlarda kontör düşümü yapılacaktır.

Faks Gönderim Hizmeti (e-Mutabakat)

e-Mutabakat verilerine ait mektupların e-mail ya da SMS dışında faks ile gönderimi de sağlanabilmektedir. Ayrıca bir telefon hattı ücretlendirilmesine gerek kalmaksızın bulut sistemler (internet) üzerinden karşı tarafın faks cihazına belirlediğiniz formatta mektup çıktısının gönderilmesi sağlanmaktadır.

e-Mail Gönderim Hizmeti (e-Arşiv, e-Fatura, e-Mutabakat)

Logo uygulamaları içerisinden e-mail yoluyla e-Arşiv Fatura, e-Fatura ve e-Mutabakat ve benzeri bilgilerin gönderilmesi hizmetidir. ERP içerisinden tanımlanan mail adresine/adreslerine ilgili hizmetin seçimine göre gönderim sağlanmaktadır. Gönderim durumu, ilgili hizmetin portali üzerinden ayrıca takip edilebilmektedir.

e-Mutabakat Kontör Kullanım

Gönderilen e-Mutabakat mektuplarını kapsar, saklama hizmeti dahildir. Her 2 e-Mutabakat için 1 kontör (Mail, SMS, Faks gönderimleri için ayrıca kontör düşülür.)

Faks Kontör Kullanım

e-Mutabakat mektuplar için tek sayfa gönderimi kapsar.Her 1 faks sayfası (mektup) 1 kontör düşülür.

e-Mail Kontör Kullanım

e-Fatura,e-Arşiv Fatura ve Mutabakat Mektubu hizmetlerinin mail gönderimini kapsar, her 5 e-Mail için 1 kontör düşülür.

e-Mutabakat İşerinizi hafifletsin, diğer işlerinize zaman kalsın

Mutabakat yapacağnız firmalara karşı taraf Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, e-Postalarınızı otomatik olarak yollayabilir ve hatta sistemin kendisinin cevap vermeyen kulanıcılara tekrar hatırlatma yapmasını sağlayabilirsiniz.Karşı tarafında Logo e-Mutabakat kullanması ve BA-BS verilerini yüklemesi durumunda karşılaştırma ve karşılıklı sonuç bildirimi otomatik olarak Logo e-Mutabakar tarafından yapılmaktadır.

Karşı tarafın verdiği olumlu veya olumsuz verdiği cevapların ister tek tek ister isterseniz özet olarak kendi e-Mail adrsinize gelmesini sağlayabilirsiniz.Karşı tarafın olumsuz yanıt vermesi durumunda kendisindeki kayıtlarla ilgili dosya göndermesini sağlayabilirsiniz.

Karşı taraftan yanıt verenin ismi ve ünvanı,varsa e-Mail bilgilerindeki değişiklik ile beraber ,yanıtın olumsuz olması durumunda,karşı taraftaki tutar bilgisini almanız sağlanmaktadır.

Göndermiş olduğunuz mutabakat mektuplarına belli bir süre içerisinde cevap almadığınız durumlarda mutabakat mektuplarını otomatik olarak tekrar gönderebilirsiniz.

 

 

 

Sizde bu uygulamadan yararlanmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.